Історія закладу освіти

Черкаська міська станція юних техніків була заснована в жовтні 1983 року виконкомом Черкаської міської ради народних депутатів.

/Files/images/IMG_0293.JPG/Files/images/IMG_20140124_0001.jpg

Першим директором міської станції юних техніків став Чміль Іван Михайлович. П'ять керівників гуртків, з якими Іван Михайлович розпочав роботу цього позашкільного навчального закладу. змогли охопити своєю діяльністю 150 учнів загальноосвітніх шкіл
та професійно-технічних училищ міста.

З роками кількість дітей, зацікавлених технічною творчістю збільшувалась, зростав і кількісний склад педагогічних працівників станції. Так, в 1994 році педагогічний колектив СЮТ налічував уже 15 керівників гуртків. В цьому ж році СЮТ переїздить в інше приміщення, значно просторніше. Забезпечення лабораторій необхідним, на той час, устаткуванням, приладами сприяло популяризації занять в гуртках технічної творчості, кількість вихованців позашкільного навчального закладу збільшувалась, мережа гуртків розширювалась. Час минає, все змінюється, не оминули зміни і міську станцію юних техніків, в 2004 році позашкільний навчальний заклад знову переїздить в інше приміщення, за цією адресою - пров. Черкаський 12а на сьогодні знаходиться КПНЗ м. Черкаси "Міська станція юних техніків".

В 2004 році новим директором став Кошовий Анатолій Костянтинович, Іван Михайлович став заступником. В плідному “ тандемі ” вони працювали понад 10 років.
0














З метою залучення до гурткової роботи більшої кількості учнів, зокрема молодших школярів, відкриваються філії в загальноосвітніх школах. В 2015-2016 н.р. міська станція юних техніків уклала договори про спільну діяльність з 11 школами міста, тобто в 11 школах працюють гуртки позашкільного закладу.

Важко порахувати скільки дітей за 30 років існування станції юних техніків відвідували її гуртки, скільки її вихованців ставали переможцями та призерами змагань різного рівня, учасниками і переможцями обласних та всеукраїнських виставок-конкурсів. Ціле покоління юних черкасців виросло, займаючись технічною творчістю в гуртках міської станції, тут вони отримували нові знання, уміння, навички, багато з них саме тут зробили свій перший крок до майбутньої професії. Педагогам, які в різний час працювали в позашкільному закладі міста Черкаси "Міська станція юних техніків", є чим пишатись.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.